Facebook Pixel

Українське підприємство, що поставляє деревину IKEA, прокоментувало звинувачення

Держпідприємство «Великобичківське лісомисливське господарство» назвало дослідження екологічної організації Earthsight про незаконні вирубки букових лісів в українській зоні Карпат фальшивкою і замовним.

«Запланована робота Earthsight з підготовки звіту має замовника, який профінансував цей фальш піар. Замовник будь-яких робіт зможе їх профінансувати, тільки переслідуючи конкретну мету й відповідну користь. Чому це так і для кого? Здогадайтеся», — йдеться в заяві держпідприємства.

На думку керівництва підприємства, доказом цього є те, що в дослідженні не вказано інші види деревини лісового господарства, а також її покупці.

Ба більше, Великобичківське підприємство нічого не пов'язує зі світовим гігантом IKEA, адже жодної угоди про співпрацю між ними не існує.

Також на підприємстві зазначили, що, згідно зі статтею 39 Закону України «Про тваринний світ», забезпечують середовище проживання в період масового розмноження диких тварин.

Раніше повідомлялося, що ритейлер меблів і товарів для дому шведська компанія IKEA перевірить мережу поставок сировини з України після розслідування громадської організації Earthsight.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉