Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія додає IKEA, Lancome та низку люксових брендів до списку паралельного імпорту

IKEA, Lancome, Giorgio Armani включили до списку паралельного імпорту рф. Фото: Pixabay

IKEA, Lancome, Giorgio Armani включили до списку паралельного імпорту рф. Фото: Pixabay

13 березня 2023 року Міністерство промисловості Росії заявило, що розширює список брендів, які можна імпортувати без дозволу власника торгової марки, включивши до нього товари таких компаній, як-от IKEA та американських виробників іграшок Hasbro (HAS.O) та Mattel (MAT.O). Про це пише Reuters.

Москва просуває схему так званого «паралельного імпорту», щоб допомогти російським споживачам зберегти доступ до багатьох іноземних товарів в умовах жорстких каральних санкцій, запроваджених через війну в Україні.

Цей механізм дає змогу російським компаніям купувати товари в будь-якій компанії за межами Росії, зокрема, у країні походження товару, за умови, що його був придбано легально.

До розширеного списку Мінпромторгу увійшли люксові бренди, як-от Lancome, Giorgio Armani та Yves Saint Laurent, бренди побутових товарів Wahl і Zanussi, а також японська компанія Nintendo (7974.T). Також було додано бренди моторних олив і виробників сільськогосподарського обладнання.

Quote«Багато товарів провідних брендів, що пішли з Росії, як і раніше, доступні, водночас механізми паралельного імпорту минулого року було зміцнено й розширено, що демонструє труднощі, з якими стикаються компанії під час контролю ланцюжків постачань у разі виходу з ринку», — повідомило видання.

https://thepage.ua/ua/news/hyundai-planuye-prodati-svij-zavod-u-rosiyi

Контекст. Рада Євросоюзу продовжила до 15 вересня 2023 року індивідуальні санкції щодо осіб, відповідальних за підрив або загрозу територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини