Хто така Ольга Піщанська, яка очолила АМКУ: біографія

Ольга Піщанська. Фото: Facebook/Ольга Піщанська

Ольга Піщанська. Фото: Facebook/Ольга Піщанська

Верховна Рада 3 липня звільнила Юрія Терентьєва з посади голови Антимонопольного комітету (АМКУ). А з 6 липня виконувачкою обов'язків голови АМКУ призначено першу заступницю голови АМКУ Ольгу Піщанську.

Про це йдеться у повідомленні на сайті АМКУ.

Біографія

Піщанська з 1997 до 1999 року працювала інженером-оператором персонального комп’ютера в МПП «Техпроцес».

Telegram Logo

З 1999 року до 2004 року обіймала посаду інженера проєктно-конструкторського бюро, а згодом стала інженером першої категорії на Криворізькому державному гірничо-металургійному комбінаті «Криворіжсталь».

Потім з 2004-го до 2015 року вона працювала на «АрселорМіттал Кривий Ріг». Варто зазначити, що колишній голова АМКУ Терентьєв саме в цей час працював там юрисконсультом.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

З січня по квітень 2016 року Піщанська обіймала посаду начальниці відділу закупівель механічних матеріально-технічних ресурсів у «Метінвест Холдингу».

З грудня 2016 року до серпня 2019 року працювала директоркою підприємства «Закупівельні рішення».

Згодом новопризначена в.о. голови АМКУ стала комерційною директоркою в компанії «СТЕМ Інжиніринг» і пропрацювала там до серпня 2019 року.

А 2 вересня 2019 року указом президента її було призначено на посаду першої заступниці голови АМКУ.

Контекст. Верховна Рада підтримала відставку голови Антимонопольного комітету (АМКУ) Юрія Терентьєва. «За» проголосували 226 депутатів, проти — 0, утрималися — 53, не голосували 63 депутати.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини