Facebook Pixel

EIT Food провела у Києві фінальний захід програми Empowering Women in Agrifood

Нещодавно у Києві відбувся EWA Ukraine Pitch Day, який відзначив завершення програми Empowering Women in Agrifood від EIT Food.

За словами Дар'ї Мустафіної, директорки ГО «Інституту партнерства та сталого розвитку», подія стала центром для сміливих мрій та важливих бізнес-ідей у секторі агропродуктів і виступила середовищем для натхнення, інновацій, обміну досвідом та нетворкінгу.

Центральною подією дня стала фінальна презентація 10 стартапів та бізнес-ідей перед інвесторами та журі EWA Ukraine Pitch Competition.

Хто отримав гранти на EWA Ukraine Pitch Day

Юлія Ютовець отримала грант у розмірі 10 000 євро на розвиток свого стартапу «Зелена ферма», що спеціалізується на збиранні та переробці садових відходів.

Катерина Олійник, Кучерява фермерка, отримала грант у розмірі 5000 євро на будівництво теплиці для перців.

Хто входив до журі EWA Ukraine Pitch Competition

  • Дар'я Мустафіна, директорка ГО «Інституту партнерства та сталого розвитку»;
  • Іванна Васильчук, керівниця проєктів аграрного видання AgroPortal.ua;
  • Олексія Шпанель-Юхта, молодший науковий співробітник відділу грошово-кредитних відносин ДУ «Інститут економіки та прогнозування» НАН України.

Що відомо про програму Empowering Women in Agrifood

Програма Empowering Women in Agrifood є освітньо-менторською ініціативою для жінок-підприємиць і стартапів у секторі агропродуктів.

Вона надає можливість отримати гранти до 10 000 євро на розвиток власного бізнесу чи стартапу та приєднатися до найбільшої міжнародної спільноти жіночих підприємиць та інноваторок у секторі агропромисловості Європи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉