Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ФОПи вже зареєстрували понад 300 тис. РРО — Гетманцев

Гетманцев: більшість ФОПів уже зареєстрували РРО. Фото: Blake Wisz / Unsplash

Гетманцев: більшість ФОПів уже зареєстрували РРО. Фото: Blake Wisz / Unsplash

З 1 січня фізичні особи — підприємці (ФОПи) зареєстрували понад 300 тис. реєстраторів розрахункових операцій і програмних РРО. Про це розповів нардеп і голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев.

Quote«Сьогодні ми можемо говорити про те, що фіскалізація (обов’язкове встановлення касових апаратів) в Україні відбулася. Більшість фізичних осіб — підприємців на єдиному податку вже встановили РРО/ПРРО. Ми маємо більш ніж 5-разове підвищення рік до року кількості фіскальних чеків, що видаються нашим громадянам щоденно. 40 мільйонів українців, нарешті, отримали право на фіскальний чек», — написав нардеп.

Гетманцев заявив, що «будь-які маніпуляції з приводу перенесення, скасовування чи ще чогось іншого лише від лукавого, від тих політичних сил, що розхитують країну, а не дбають про її майбутнє».

Контекст. Нагадаємо, що з 2022 року фізичні особи — підприємці 2 — 4 груп зобов'язані використовувати касові апарати. 1 січня 2022 року закінчилося відстрочення дії закону про обов'язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО — касових апаратів) для ФОП.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Учасники акції руху «SaveФОП» оголосили акцію протесту під Верховною Радою безстроковою та анонсували невдовзі «великий всеукраїнський протест».

Коментарі

Всі новини