Facebook Pixel

Наталію Гуменюк звільнили з посади речниці ОК «Південь»

Наталію Гуменюк звільнили з посади речниці ОК «Південь»

Наталію Гуменюк звільнили з посади речниці ОК «Південь»

Генеральний штаб Збройних Сил України повідомив про ротаційні заходи у Центрі стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня.

Quote«Зокрема, прийнято рішення щодо завершення відрядження та виключення із сил та засобів відповідного угруповання військ полковника Наталії Гуменюк з 19.04.2024», — йдеться у повідомленні.

Поки на посаду нікого не призначили. Наразі триває пошук відповідного фахівця, який чи яка вже невдовзі стане «голосом» Сил оборони Півдня.

Quote«Центр стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня працюватиме у штатному режимі, організовуючи співпрацю із представниками медіа, які мають відповідну акредитацію ЗСУ», — додали у Генштабі.

Напередодні майже півтори сотні українських редакцій та медійників звернулися до комітету з питань свободи слова із закликом звільнити керівницю комунікацій ОК «Південь» Наталію Гуменюк, тому що вона перешкоджає роботі журналістів на цьому напрямку та переглянути правила роботи пресцентрів ОК «Південь» та ОУВ «Таврія». Їхню позицію підтримав очільник Комітету з питань свободи слова Верховної Ради Ярослав Юрчишин.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉