Facebook Pixel

Геннадій Шаповалов став новим командувачем ОК «Південь»

Геннадій Шаповалов став новим командувачем ОК «Південь»

Геннадій Шаповалов став новим командувачем ОК «Південь»

У вівторок, 16 квітня, на посаду командувача військ Оперативного командування «Південь» офіційно призначено бригадного генерала Геннадія Миколайовича Шаповалова.

Про це повідомили в Оперативному командуванні «Південь».

Генерал-лейтенант Олександр Павлюк, командувач Сухопутних військ Збройних Сил України, представив особовому складу Оперативного командування «Південь» нового командира.

Що відомо про Геннадія Шаповалова

Геннадій Шаповалов народився 1978 року в Кіровоградській області. У 2000 році він успішно завершив навчання в Інституті танкових військ при Харківському державному політехнічному університеті, а в 2012 році також з відзнакою закінчив Командно-штабний інститут застосування військ сил Національного університету оборони України.

Геннадій Шаповалов також має освіту від Національного університету «Острозька академія» за спеціальністю «Міжнародні відносини, громадські комунікації та регіональні студії», що доповнює його професійний шлях як бойового офіцера.

Подібний рівень освіти та різнобічні знання справді роблять сучасних командирів Збройних Сил України значним інтелектуальним ресурсом армії, збагачуючи їхню професійну кваліфікацію та дозволяючи використовувати міжнародний досвід у своїй роботі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉