Facebook Pixel

Офіс генпрокурора заблокував рахунки підприємства «АрселорМіттал»

Генпрокуратура заблокувала рахунки компанії «АрселорМіттал». Фото: Олександр Синиця / УНІАН

Генпрокуратура заблокувала рахунки компанії «АрселорМіттал». Фото: Олександр Синиця / УНІАН

Офіс генерального прокурора за рішенням Шевченківського суду міста Києва заблокував кошти на рахунках компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг». Спір стосується підходу до розрахунку ренти. Про це повідомляється на сайті компанії.

Компанія заявляє, що 4 листопада 2021 року окружний адміністративний суд підтримав позицію підприємства «АрселорМіттал Кривий Ріг» і відхилив цивільний позов проти компанії, порушений Державною податковою службою. До податкових органів подано апеляцію, і компанія готується відстоювати свою позицію в апеляційному адміністративному суді.

Підкреслюється, що, хоча суд виніс ухвалу на користь компанії, 17 листопада Генпрокуратура та Служба безпеки порушили кримінальну справу проти одного з керівників «АрселорМіттал Кривий Ріг». Компанія вважає ці звинувачення безпідставними.

Telegram Logo
Quote«Після того, як окружний суд ухвалив рішення на користь «АрселорМіттал», і поки адміністративний позов податківців перебуває на розгляді, Генеральна прокуратура вжила агресивних заходів проти компанії, що суперечать букві та духу закону. Це неприйнятно та нечувано в будь-якій розумній юрисдикції по всьому світу. Зі старту нового року наша компанія отримала чергове промовисте підтвердження тому, що держава вороже налаштована до іноземних інвесторів. Обурливо, що правоохоронні органи готові паралізувати роботу найбільшого гірничо-металургійного підприємства країни та поставити під загрозу понад 20 тис. людей, які не отримають свою зарплату вчасно», — заявив Артем Філіп'єв, заступник генерального директора з адміністративних питань «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Філіп'єв зазначив, що ці звинувачення та арешт рахунків не мають під собою підстав і компанія захищатиме інтереси бізнесу, а також численних співробітників, постачальників і партнерів.

Коментарі

Всі новини