Російська дочірня компанія ArcelorMittal закрила своє представництво в Києві

Завод ArcelorMittal в Італії. Фото: сайт компанії

Завод ArcelorMittal в Італії. Фото: сайт компанії

Дочірнє підприємство металургійної компанії ArcelorMittal «АрселорМіттал Дистрибьюшн Солюшнс Схід» з Росії закрило своє представництво в Києві. Про це йдеться в заяві компанії, опублікованій в газеті «Урядовий кур'єр», передає «Інтерфакс-Україна».

Підставою для закриття став наказ російської компанії від 6 серпня цього року.


ArcelorMittal — найбільша металургійна компанія в світі, створена у 2006 році. Головний акціонер — Лакшмі Міталл. В Україні підприємство володіє найбільшим гірничо-металургійним комбінатом «ArcelorMittal Кривий Ріг», а також декількома меншими компаніями, зокрема «ArcelorMittal Берислав». У липні-вересні 2019 року чистий збиток компанії становив $539 млн проти чистого прибутку у розмірі $899 млн за аналогічний період 2018-го.

«АрселорМіттал Дистрибьюшн Солюшнс Схід» зареєстрували в Росії у 2009 році. Підприємство постачає металопрокат.

  • Контекст

У вересні в «ArcelorMittal Кривий Ріг» почалися проблеми після того, як президент Володимир Зеленський заявив, що компанія не виконує свої зобов'язання щодо покращення екологічної ситуації в регіоні. Після цього Служба безпеки України кілька разів приходила на підприємство, а пізніше відкрила кримінальне провадження щодо «ArcelorMittal Кривий Ріг» за забруднення навколишнього середовища. Пізніше Зеленський заявив, що домовився з компанією про будівництво онкоцентру за 400 млн грн та про надання підприємством допомоги у лікуванні захворівших.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Угода з МВФ вимагає продовження медреформи та незалежності «Нафтогазу» — ЗМІ

Міжнародний валютний фонд (МВФ) готується надати Україні кредит. Нещодавно у Мінфіні розповіли The Page, на яких умовах фонд погодився надати $5 млрд кредиту. Однак меморандум між МВФ та урядом України містить додаткові умови для отримання кредиту.

ФДМ звільнив керівництво «Центренерго», пов'язане з Коломойським

Фонд держмайна змінив керівництво «Центренерго», пов'язане з Ігорем Коломойським, за допомогою комплексу заходів, а саме: рішення суду, збори наглядової ради, внесення змін до реєстру.

Кайлі Дженнер вилетіла зі списку мільярдерів за версією Forbes

Forbes переоцінив розмір статків моделі Кайлі Дженнер зі США з $1 млрд до $900 млн.