Facebook Pixel
banner-kolo-md.jpg

Білл Гейтс, фонд Wellcome та Mastercard виділять $125 млн на розробку ліків від COVID-19

Фонд Білла та Мелінди Гейтс, благодійна організація Wellcome, яка фінансує медико-біологічні дослідження, та міжнародна платіжна система Mastercard оголосили про запуск нової ініціативи, спрямованої на розробку, створення та масштабування методів лікування коронавірусу. Ініціатива благодійників у розмірі $125 млн отримала назву COVID-19 Therapeutics Accelerator.

Як повідомляє Tech Crunch, звісно, цих коштів не вистачить навіть на розробку одного препарату, однак виділені гроші можуть прискорити процес. У найближчому майбутньому ініціатива проведе оцінку нових багатоцільових та біологічних препаратів для лікування пацієнтів з COVID-19 та іншими вірусними патогенами. Три партнери взяли на себе зобов’язання «забезпечити рівний доступ, а саме зробити продукти доступними в умовах обмежених ресурсів».

Згідно із заявою організаторів, ініціатива сконцентрується на трьох стратегіях. Вона займатиметься потенційними новими методами лікування, роботою з галузевими партнерами та координацією дій з регуляторами для виведення препаратів на ринок.

Контекст. Наразі не існує вакцин для лікування коронавірусу, від якого у всьому світі загинуло понад 4000 людей. Ускладнює процес також і той факт, що вірус швидко мутує. Дослідники говорять, що на розробку вакцини піде щонайменше рік.

Глава ВООЗ заявив, що загроза пандемії нової інфекції COVID-19 стала реальною через зростання кількості заражених країн.

Раніше благодійний фонд засновника Microsoft Білла Гейтса та його дружини Мелінди заявив, що виділить $10 млн Китаю та Африці на боротьбу з поширенням коронавірусу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉