Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Газпром» викупив колишній маєток Ахметова в Криму за $32 млн

Скрін: Крим.Реалії

Скрін: Крим.Реалії

Компанія, що належить «Газпрому», 16 грудня викупила в окупаційної влади Криму комплекс «Дача Якова Жуковського «Новий Кучук-Кой», який раніше був у власності групи «СКМ» Ріната Ахметова.

Факт угоди агентству «Інтерфакс» підтвердили у розпорядчій дирекції майна Республіки Крим, яка розпоряджається «націоналізованим» майном.

Початкова ціна лота склала 1,9 млрд рублів (понад $32 млн), а покупець був лише один.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За даними «Крим.Реалії», майно садиби складається з хамаму з усім внутрішнім облаштуванням, залу з купелями, римських лазень, приміщення для релаксу, спортзалу, тренажерного залу з усім обладнанням, кімнати SPA, жіночої та чоловічої кімнати відпочинку, масажного кабінету, соляної кімнати, бару, SPA, чотирьох басейнів різних конфігурацій, фонтану, кількох доріжок для відпочинку та інших об'єктів.

Your browser doesn't support HTML5 video.

Підписуйтесь на нас в Google News!

В угоду увійшли пам'ятки культурного значення — дача Жуковського, барельєфи «Сон» і «Пробудження», парк початку ХХ століття, басейн площею 2180 кв. м, гостьовий будинок площею 3360 кв. м, корпус їдальні площею 253 кв.м, два майданчики для відпочинку, декілька декоративних басейнів, фонтан, грот «Руїни» та інші споруди. Новий власник буде зобов'язаний виконувати вимоги щодо охорони придбаних пам'яток.

У «СКМ» Ахметова виданню «Крим.Реалії» повідомили, що від початку окупації півострова Росією втратили контроль над усіма активами в Криму, зокрема й над об'єктом «Новий Кучук-Кой», але продовжать боротися за своє майно в міжнародних судах.

Коментарі

Всі новини