IT

Фонд стартапів визначив сім переможців на гранти $25 і $50 тисяч

Український фонд стартапів представив переможців 14-го, 15-го і 16-го пітч-днів серед 32 учасників і розподілив нагороди за $25 і $50 тис.

Як повідомляє MC.today, гранти в розмірі $50 тис. на стадії seed, наявність готового продукту, і $25 тис. на стадії pre-seed, ідея в розробці, отримають наступні проєкти.

Гранти в $25 тис. отримають:

RE-leaf PAPER. Виготовлення паперу з опалого листя за технологією RE-leaf. Стартап заснували в 2020 році Валентин Фречка й Андрій Варцаба.

Telegram Logo

iceFood. Продаж замороженої, але вже готової до вживання їжі, яку можна приготувати за 3-5 хвилин. Це перші та другі страви, десерти, смузі та інше. Засновники стартапу — Світлана і Сергій Котенко.

AI Impulsar. Програмне забезпечення для людей з ментальними розладами — епілепсією, аутизмом і деменцією. Призначено для аналізу стану людей і визначення наступної кризи або аномальної реакції. Заснував стартап Сергій Ганжа.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Muscreators. Онлайн-сервіс для просування артистів, надає готові рішення для рекламних кампаній на світових і локальних ринках. Засновник — Ольга Білозір.

Smart Way. Це сервіс для міжнародних вантажних перевезень. Мобільний додаток допомагає швидше пройти митний контроль.

Гранти в $50 тис. отримають:

eSalesPlatform. Сервіс, який покликаний допомогти роздрібним продавцям у просуванні продажів на глобальних маркетплейсах типу Amazon або eBay.

HackenAI. Мобільний додаток, який інтерактивно навчає особистої кібербезпеки. Там є необхідні кошти кібербезпеки на кшталт парольного менеджера, двофакторної аутентифікації, захищеного сховища і так далі.

Український фонд стартапів (УФС) — державний фонд для підтримки інноваційних проєктів та допомоги українським підприємцям створювати глобальні компанії. Члени конкурсної комісії порівнюють стартапи за такими критеріями, як команда, ринок, технологія, продукт, стратегія розвитку.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини