Facebook Pixel

Фонд гарантування вкладів отримав 620 млн грн за столичний ТРЦ «Магелан»

Фонд гарантування вкладів завершив продаж лота, до складу якого зокрема було включено ТРЦ «Магелан» у столиці. Покупець перерахував 620 млн грн на рахунок Фонду.

Про це пише пресслужба ФГВФО.

Кошти будуть спрямовані на розрахунок із кредиторами АТ «МР Банк», колишнього «Сбербанку росії», на балансі якого обліковувалися активи. На сьогодні договір купівлі-продажу підписано.

Хто новий власник ТРЦ «Магелан»

Нагадаємо, площа ТРЦ «Магелан» становить 28,5 тис. кв. м. Торгівельний центр розташований поблизу станції метро «Теремки» у Києві на перетині ключових транспортних магістралей – Одеської траси та Кільцевої дороги.

Покупцем ТРЦ стала СГТОВ «ПТАХОПЛЕМЗАВОД «КОРОБІВСЬКИЙ». За даними Youcontrol, зареєстрована 20 років тому у Черкаській області. Власником компанії є Сергій Сподін. Він є власником компанії групи Сподіна, що працюють в різних сферах: будівництво, нерухомість, виготовлення бетонних сумішей, торгівля, сільське господарство, ІТ та інші. Головні активи групи: АТ «Банкомзв’язок», ПРАТ «Фірма «Житомирінвест», ТОВ «Аларітпром», ТОВ «Смачне Каченя», ТОВ «Будсуміші».

Нагадаємо, що Департамент Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України організує аукціон з продажу частини майна фармацевтичної корпорації «Артеріум» у Києві. Стартова вартість становить 400,1 млн грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉