Facebook Pixel

У Києві продадуть фармацевтичне підприємство «Артеріум» Жеваго за 400 млн грн

Департамент Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України організує аукціон з продажу частини майна фармацевтичної корпорації «Артеріум» у Києві. Стартова вартість становить 400,1 млн грн.

Про це пише Setam.

Що отримав покупець майна у підприємства «Артеріум» у Києві

Переможець торгів отримає 4-поверховий комплекс загальною площею 10,18 тис. кв. м на вул. Саксаганського, будинок 139 корп. 20 літ. О у Києві. Невідомо, чи входить до вартості обладнання компанії або інше майно.

Що відомо про завод «Артеріум» у Києві

«Артеріум» — фармкорпорація, яка створена у 2005 році українськими фармацевтичними підприємствами «Київмедпрепарат» і «Галичфарм». Штаб-квартира в Києві на вулиці Саксаганського, 139. За підсумками 2013 року корпорація увійшла до п'ятірки маркетуючих організацій за обсягом госпітальних закупівель лікарських засобів у грошовому вираженні, а також в десятку лідерів аптечних продажів. Одним із ключових власників корпорації є контрольована Костянтином Жеваго фінансова група «Фінанси та кредит».

«Київмедпрепарат» – одне з найбільших і найдосвідченіших підприємств вітчизняної хіміко-фармацевтичної промисловості. Його створення припало на середину XIX сторіччя: підприємство виготовляє лікарські засоби з 1847 року. Сьогодні «Київмедпрепарат» – національний лідер із виробництва антибактеріальних препаратів. З огляду на форми дозування виробничий портфель заводу становить майже 170 генеричних і оригінальних лікарських засобів, з них 32 найменування антибіотиків, з-поміж яких як традиційні, так і антибіотики нового покоління. З 2006 року підприємство виробляє також і ветеринарні препарати.

17 вересня 2015 року Національний банк України відніс ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит" до категорії неплатоспроможних, а 18 грудня цього ж року ухвалив рішення про відкликання ліцензії та ліквідацію банку. Цьому передувала видача НБУ кредитів банку на суму 4,2 млрд грн, які, однак, не допомогли врятувати банк. Кредити були видані, зокрема, під заставу майна корпорації «Артеріум».

24 січня 2020 року Господарський суд м. Києва передав 4-поверховий комплекс «Артеріуму» Нацбанку у якості виплати боргів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉