Facebook Pixel

Клієнти ПриватБанку можуть виставляти інвойси клієнтам через FinOK

Клієнти Приватбанку можуть виставляти інвойси клієнтам через FinOK

Клієнти Приватбанку можуть виставляти інвойси клієнтам через FinOK

Український стартап FinOK став одним з перших серед компаній, що надають сервіси для фінансового управління, який інтегрував сервіси ПриватБанку, зокрема «Інвойсинг», для виставлення рахунків та приймання платежів від бізнес-клієнтів. Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Тепер бізнес-клієнти FinOK, які користуються «Приват24 для бізнесу», отримують сповіщення про сформований рахунок за фінансові послуги через «Інвойсинг» прямо в обліковій системі. Оплата відбувається всього лише у декілька кліків через мобільний додаток або інтернет-банкінг «Приват24 для бізнесу». І, що найважливіше, при оплаті рахунка-фактури не потрібно вручну вводити реквізити та призначення платежу, що економить час та знижує ризик помилок.

Зручність та переваги «Інвойсингу» вже оцінили 15 тис. клієнтів ПриватБанку, які виставляють або сплачують рахунки-фактури у веб та мобільному банкінгу «Приват24 для бізнесу», а також використовують «Інвойсинг» для масового виставлення рахунків-фактур, інтегруючи їх у свої процеси або бухгалтерські програми.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉