Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ФДМ запланував продати завод «Більшовик» у червні

Фонд державного майна може продати АТ «Перший київський машинобудівний завод» (колишній завод «Більшовик») уже в червні 2021 року. Але тільки в тому разі, якщо Верховна Рада зніме заборону на продаж великих держкомпаній.

«За умови розблокування великої приватизації Верховною Радою й затвердження умов приватизації «ПКМЗ» у Кабінеті міністрів аукціон може відбутися вже в червні цього року», — заявили у ФДМУ.

Держава сподівається, що після приватизації інвестор відновить виробництво, проведе реновацію понад 35 га землі в Києві, де розташовані цехи підприємства, та забезпечить розвиток інфраструктури.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зараз ФДМ разом із приватизаційним радником (KPMG Україна) проводить підготовку до приватизації. Згідно з умовами приватизації буде розроблено план збереження виробництва та створення нових робочих місць.

«Колишній «Більшовик» — це цілий квартал поруч із центром Києва. Сьогодні підприємство майже не функціонує, більшість цехів роками простоюють. Ми забезпечимо прозору приватизацію, завдяки чому держава припинить витрачати кошти на утримання «руїн» і отримає максимум надходжень до бюджету», — зазначив заступник голови Фонду держмайна Тарас Єлейко.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Верховна Рада підтримала 4 лютого в першому читанні законопроєкт про розблокування великої приватизації. На час пандемічних заходів парламент вніс зміни до закону про приватизацію державного та комунального майна. Зміни стосувалися заборони підготовки та проведення аукціонів великої приватизації.

Коментарі

Всі новини