Facebook Pixel

«Фактор-Друк» залишиться у Харкові, попри значні руйнування після влучання ракети рф

«Фактор-друк» залишиться у Харкові, попри значні руйнування після влучання ракети рф

«Фактор-друк» залишиться у Харкові, попри значні руйнування після влучання ракети рф

Власник корпорації «Фактор», що включає друкарню «Фактор-Друк», Сергій Політучий, не має наміру переміщати підприємство з Харкова в інші, менш напружені області України.

Про це Сергій Політучий, який є президентом фестивалю KharkivMusicFest, сказав перед початком концерту Фестивального оркестру 28 травня.

Quote«Коли мене запитують, чому я не дислокуюсь, я відповідаю — я не хочу, щоб мій Харків став пустелею. Бо саме економіка є цим фундаментам, на якому і життя людей базується, і культура, і все інше. І тому ми будемо працювати, ми будемо відновлювати наше підприємство, ми будемо намагатися зберегти робочі місця заради майбутнього нашого міста, такого, яке ми всі любили до війни і любимо зараз. Заради якого ми живимо тут, у Харкові. І яке ми підтримуємо і будемо підтримувати всіма нашими силами», — сказав він.

Також Сергій Політучий поділився інформацією про поточний стан друкарні, яка була зруйнована 23 травня ракетними ударами.

Quote«Нині працівники типографії намагаються навести лад, збирають сміття та тестують обладнання. Навіть сьогодні ми з упевненістю не можемо сказати, наскільки воно постраждало. Розбите обладнання — це ланка у ланцюгу, якщо щось випадає, то «все пропало». Тому ми зараз розглядаємо можливість якоїсь кооперації з нашими колегами, вони практично всі розташовані у Харкові», — розповів він.

Крім цього, Сергій Політучий пояснив, чому вирішили не скасовувати запланований на 28 травня концерт Фестивального оркестру KharkivMusicFest.

Quote«Відмінити сьогоднішній концерт для нас було би здатися, визнати те, що ворог досяг успіху, що він зламав нас, що він порушив нашу волю і наш національний дух. Тому, на мій погляд, це навпаки відповідь на ці тяжкі випробування, які ми пережили. І я думаю, що сьогодні, слухаючи класичну музику, ми продемонструємо світу що ми сильні, що ми бережемо нашу культуру, не дивлячись на ті жахливі речі, які сталися у нашому місті протягом останнього тижня», — підкреслив він.

Ба більше, Vivat бере участь у Книжковому Арсеналі, попри руйнування друкарні.

Quote«Ворог нищить українську книгу та культуру. Для видавничої галузі України життєво важлива підтримка світу. Цьогорічний Книжковий Арсенал зосереджений на книгах про війну і життя на межі. Щоби вчергове привернути увагу світової спільноти до злочинів, які чинить рф, видавництво Vivat бере участь та ініціює низку подій і розмов. Багато новинок, які ми планували надрукувати до Книжкового Арсеналу, знищені. Серед них, зокрема, книжки військових письменників Павла Белянського «Битися не можна відступити» та «Мисливці за щастям» Валерія Пузіка. Також «Підпільна держава» Андрія Кокотюхи, «Ізмарагд княгині Несвіцької» Олександра Ірванця, «Всі мої Ключі і Ґайя. Вогонь Півночі» Наталії Матолінець, збірка знакових інтерв’ю «Слова і кулі» Наталії Корнієнко, збірка української фантастики «Мотанка», — додав Сергій Політучий.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉