Генеральна комісія з торгівлі США (F.T.C) звинуватила компанію Марка Цукерберга в порушені конфіденційності. Тепер їй загрожує покарання у $3 – 5 млрд, повідомив Facebook у квартальному звіті.
Це може бути найбільший штраф в історії соцмережі, в результаті якого зниження прибутку може бути досягти 51% — до $2,43 млрд.
Соцмережа та фахівці F.T.C вже кілька місяців ведуть переговори про штраф у зв‘язку зі звинуваченнями в тому, що Facebook порушив угоду недоторканності приватного життя від 2011 року, повідомив The New York Times.
У березні минулого року Facebook зазнав критики за передачу даних Cambridge Analytica (британська політична консалтингова фірма, яка могла отримати дані 87 млн користувачів). Згодом передбачалося, що ці дані могли бути використані в ході виборчої кампанії у США в 2016 році і референдуму про вихід Великобританії з Євросоюзу.
Також компанію звинуватили в пособництві російському втручанню в американські вибори, у співробітництві з Huawei, в поширенні фейкових новин та расовому скандалі, де рекламодавці могли виключати афро та латиноамериканців з цільової аудиторії таргетингу.
Пов’язані з Facebook скандали позначилися і на самому Цукерберзі — у 2018 році він втратив $15 млрд.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
PUMA переосмислює гру: старт наймасштабнішої та найгучнішої кампанії року — "GO WILD"
Головна подія ресторанного бізнесу цієї весни – PRORESTO’25 в Одесі 28 квітня!