Facebook в прискореному темпі розробила продукт для групових відеодзвінків

Фото: FB

Фото: FB

Компанія Facebook представила новий продукт Messenger Rooms, призначений для групових відеодзвінків, повідомляється в її блозі. Він дозволить влаштовувати відеодзвінки з участю до 50 осіб без обмежень за часом.

У Facebook повідомили, що через пандемію коронавірусу Rooms представили раніше, ніж планувалося.

Створити відеоконференцію можна за допомогою облікового запису Messenger або Facebook. Увійти в відеоконференцію може той, у кого є запрошення. Входити в конференцію і виходити з неї можна в будь-який час, поки вона триває.

Telegram Logo

Під час конференції будуть доступні маски, фільтри і навіть фонові зображення, які допоможуть приховати, що знаходиться за спиною у учасника.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Організатор відеодзвінока, зможе обмежувати доступ до нього або видаляти інших користувачів.

У Facebook говорять, що не будуть прослуховувати дзвінки, але визнають, що end-to-end шифрування немає.

Після закінчення відеодзвінка користувачі Instagram зможуть постити ефір у IGTV. Це зроблено для того, щоб Rooms став місцем для проведення вебінарів.

Сервіс запущений, але він буде з'являтися у користувачів різних країн протягом кількох тижнів. Спочатку Rooms буде працювати тільки в Messenger і Facebook, потім — Instagram, WhatsApp і Portal.

Контекст. Facebook відзначила зростання попиту на відеодзвінки в WhatsApp і Messenger. Так, кожен день у відеодзвінках беруть участь близько 700 млн користувачів.

ЗМІ порівнюють новий продукт Facebook з відеосервісом Zoom, який отримав велику популярність в умовах загального карантину. У квітні кількість активних користувачів Zoom в добу досягла 300 млн.

Нещодавно Skype запустив сервіс Meet Now – безкоштовний відеозв'язок без створення облікового запису.

У 2020 році в месенджері Telegram хочуть впровадити функцію групових відеодзвінків. У сервісі відзначили, що зосередяться на тому, щоб вони були безпечними.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини