«Євробляхери» з усієї країни з'їжджаються до стін Ради

«АвтоЕвроСіла»

«АвтоЕвроСіла»

«АвтоЄвроСила» вимагає не тільки пом'якшити умови розмитнення автомобілів на єврорегистрації, а й скасувати нещодавно введені штрафи за «прострочку».

Урядовий квартал знову оточений силовиками — в очікуванні з'їзду «бляховодів» нацполіція зігнала сюди пів сотні одиниць спецтехніки. Чим остаточно зайняла всі й без того нечисленні місця для паркування і зменшила пропускну здатність кварталу до мінімальної.

У підсумку учасники мітингу, які приїхали з Вінницької, Волинської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської та Черкаської областей, замість традиційних проїздів колоною зупинилися на Європейській площі на вул. Грушевського. Зараз під стінами ВР близько трьох сотень «бляховодів».

Telegram Logo

До традиційної вимоги, перегляду тарифів митного очищення, додався новий — скасування недавно введених штрафів за порушення строків реєстрації авто на єврономерах.

На поширених «АвтоЄвроСилою» схемах вказані виходи з Ради, де мітингувальників закликають «зустрічати народних депутатів і вимагати негайно проголосувати за закон про «доступне розмитнення».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Важко сказати, на що сподіваються рідіючi ряди «бляховодів». По-перше, на порядку денному немає нічого схожого на подібний законопроєкт. По-друге, жодна з попередніх акцій не принесла «євробляхерам» будь-яких дивідендів.


Скан: «АвтоЕвроСiла»

Скан: «АвтоЕвроСiла»


Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини