Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ethereum Merge: на крипторинку стався переломний момент

Ethereum Merge: відбулося глобальне оновлення криптомережі. Фото: simplilearn.com

Ethereum Merge: відбулося глобальне оновлення криптомережі. Фото: simplilearn.com

Четвер, 15 вересня, став історичним днем для криптоіндустрії. А все через Merge — оновлення програмного забезпечення мережі Ethereum. Про це пише Cointelegraph.

Так, основний блокчейн ефіру переключився на принципово новий протокол консенсусу, що базується на Proof-of-Stake.

Перевагою цього консенсусу є радикальне зниження споживання ресурсів. До цього користувалися механізмом Proof-of-Work, який і далі використовують у біткоїні та більшості криптовалют. Цей механізм передбачає, що транзакції підтверджуються внаслідок проведення певної кількості математичних операцій, які поступово ускладнюються. Усе це потребувало великої кількості серверних ресурсів, а отже, і значного споживання електроенергії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

А от механізм Proof-of-Stake не потребує проведення обчислень у такій кількості — підтвердження транзакцій у блоці проводиться на підставі кількості монет, що належать валідаторам. Тобто використання електроенергії суттєво зменшиться.

Противники механізму Proof-of-Stake говорять, що він може сприяти високій концентрації багатства з-поміж невеликої кількості валідаторів і ускладнити подолання бар'єра входу. Проте більшість усе-таки переконана, що плюси Proof-of-Stake переважають.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. У США вважають, що компанії, які займаються здійсненням транзакцій на ринку криптовалют, мають зареєструватися в Комісії із цінних паперів і бірж США (SEC), як це передбачено для ринкових посередників.

Коментарі

Всі новини