Facebook Pixel

Криптобіржа Binance інвестує $200 млн у Forbes і стане другим найбільшим власником видання

Найбільша криптобіржа Binance вирішила зробити стратегічні інвестиції обсягом $200 млн у медіахолдинг Forbes, які підтримають плани виходу холдингу на фондовий ринок через злиття зі SPAC-компанією Magnum Opus Acquisition.

Отже, Binance стане одним із двох найбільших акціонерів Forbes.

Інвестиції зроблять через викуп половини додаткової емісії об'єднаної компанії. Акції Magnum Opus Acquisition, що торгуються на NYSE, отримають новий тикер FRBS.

За умовами угоди директор із комунікацій Binance Патрік Хіллманн і голова Binance Labs Білл Чін увійдуть до ради директорів Forbes.

За даними CNBC, це перше капіталовкладення з боку учасників криптоіндустрії в традиційний медіасектор США. Аудиторія Forbes налічує 150 млн людей.

«Це перший крок на ринок зі справді високим потенціалом, коли справа доходить до впровадження інструментів на основі Web 3.0», — зазначили в Binance.

В інтерв'ю Forbes СEO Binance Чанпен Чжао зазначив, що створення контенту стане одним із драйверів розвитку нового ступеня в еволюції інтернету.

«У міру просування технологій Web 3.0 і блокчейну засоби масової інформації виступають усе важливішим елементом у прийнятті криптовалют. Ми очікуємо на підтримку цифрових ініціатив Forbes, оскільки вони перетворюються на платформу для аналізу інвестицій наступного рівня», — пояснив він.

У 2019 році Binance інвестувала в китайське видання Mars Finance, присвячене криптоіндустрії.

Нагадаємо, що в жовтні 2020 року Forbes опублікував дані про специфіку бізнесу Binance. З посиланням на внутрішні документи видання повідомило про розроблення платформою стратегії щодо навмисного обману регуляторів і отримання прихованого прибутку від клієнтів зі США. Через місяць після публікації Binance подала до суду на Forbes через «наклепницькі заяви», але в лютому 2021 року вона відкликала позов.

Forbes також не включив Чжао до щорічного рейтингу 400 найбагатших мільярдерів США. У січні 2021 року Bloomberg оцінив статки CEO Binance Чанпена Чжао в $96 млрд.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉