Facebook Pixel

Найбільша у світі криптобіржа Binance розширила присутність в Україні та призначила Кирила Хом'якова своїм представником

Binance розширила присутність в Україні та Східній Європі. Фото: cointribune.com

Binance розширила присутність в Україні та Східній Європі. Фото: cointribune.com

Найбільша у світі криптобіржа Binance розширила свою присутність в Україні, Росії та Східній Європі, провівши нові призначення в керівництві.

Як повідомляє «Комерсант», посаду GR-директора в Росії та СНД обійматиме Ольга Гончарова, посаду директора Binance у РФ — Володимир Смеркіс, а генеральним менеджером в Україні призначили Кирила Хом'якова.

Кирило Хом'яков із 2019 року обіймав посаду голови Державного агентства інфраструктурних проєктів України. Він також працював в Intesa San Paolo, BNP Paribas, «Піреус банку» та «Меллон Україна».

Telegram Logo

Він відповідатиме за зміцнення позицій на локальному ринку, реалізацію глобальної маркетингової стратегії та взаємодію з органами державної влади та громадськими організаціями в Україні.

Ольга Гончарова до цього сім років очолювала департамент збору та опрацювання звітності в Банку Росії. Володимир Смеркіс раніше працював у Mail.ru Group, на телеканалі A1, в агентстві Global Point і компанії Red Bull.

Binance відкрила рахунок в українському IBOX Bank ще в січні 2020 року, надавши тим самим можливість громадянам України купувати та продавати віртуальні активи на своєму майданчику. Біржа сплачуватиме до бюджету податки від операцій із криптоактивами.

Діяльність біржі у 2021 році зазнавала атак із боку низки держав на тлі боротьби з криптовалютними операціями. Так, у травні 2021 року Binance потрапила під розслідування влади США, а влітку біржа оголосила про згортання діяльності в країнах ядра ЄС.

Коментарі

Всі новини