Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Криптовалютна біржа Binance потрапила під розслідування влади США

Кріптовалютная біржа Binance потрапила під розслідування влади США. Фото: скріншот відео Fliptroniks Crypto

Кріптовалютная біржа Binance потрапила під розслідування влади США. Фото: скріншот відео Fliptroniks Crypto

Міністерство юстиції США почало розслідування щодо найбільшої у світі криптовалютної біржі Binance. Розслідування розпочато через можливі порушення у сфері відмивання грошей і податкові правопорушення, повідомило Bloomberg.

Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) вивчає, чи надає Binance можливість американцям здійснювати незаконні операції на своїй платформі, дозволяючи їм купувати деривативи, пов'язані із цифровими токенами. Відповідно до закону, резиденти США можуть купувати такі продукти тільки у фірм, зареєстрованих у CFTC. У минулому Binance заявляла, що блокує проведення незаконних транзакцій на своєму вебсайті для американських користувачів, попереджаючи, що може заморозити рахунки зловмисників.

Представник Binance заявив, що біржа серйозно ставиться до своїх юридичних зобов'язань і розробила надійну систему контролю. Компанія має інструменти для боротьби з відмиванням грошей і «великий досвід надання допомоги правоохоронним органам по всьому світу, зокрема в Сполучених Штатах».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Binance було засновано 2017 року вона зареєстрована на Кайманових островах, має офіс у Сінгапурі, але заявляє, що в неї немає єдиної корпоративної штаб-квартири.

Chainalysis Inc., судово-експертна фірма, з-поміж клієнтів якої федеральні агентства США, торік дійшла висновку, що серед перевірених нею транзакцій через Binance пройшло більше коштів, пов'язаних зі злочинною діяльністю, ніж через будь-яку іншу криптовалютну біржу.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Після оголошення про початок розслідування курс біткоїна 13 травня впав з $54 тис. до $49 тис.

bitkoin.png

Додатково. Легалізація криптовалют в Україні — скільки треба буде сплачувати податків і за якими правилами.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини