IT

В Україну зайде криптобіржа Binance. Меморандум уже підписали

Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з міжнародним онлайн-сервісом обміну цифрових валют Binance, повідомили в пресслужбі Мінцифри.

Міністерство трансформації та міжфракційне депутатське об'єднання Blockchain4Ukraine, а також представники комерційних компаній планують завершити роботу над відповідними законопроєктами і подати їх у Верховну Раду на розгляд.

Що буде робити Binance в Україні?

  • Допоможе встановити легальний статус віртуальних активів і криптовалют в країні.
  • Розробити прозорі та ефективні механізми передачі прав на будь-які віртуальні активи або валюти з використанням технології блокчейн.
  • Сформувати вигідні умови для інвестицій та для ведення бізнесу в Україні.

Для того, щоб все це втілити в життя, Мінцифри та Binance створять робочу групу.

Під час вчорашнього круглого столу, який було організовано Інститутом Горшеніна, глава міністерства Михайло Федоров зазначив, що у біржі мільярдні обороти, і частка цих мікротранзакцій буде проходити в Україні, а також в банках країни, пише ліга.net.

Генеральний директор і засновник Binance Чанпен Чжао сказав, що легалізація криптовалют і прийняття законодавства в цій сфері може допомогти зростанню української економіки.

Quote«Це також дозволить залучити додаткові інвестиції в країну», — додав він.
  • Контекст

У жовтні 2019 року міжфракційне депутатське об'єднання Blockchain4Ukraine представило два законопроєкти і одну поправку для легалізації криптовалют та для впровадження блокчейна в держреєстри країни. Один із законопроєктів вводить у законодавство терміни, пов'язані з криптоактивами, та податки на операції з ними.


Binance — один з найбільших міжнародних онлайн-сервісів з обміну цифрових валют. Його заснував Чанпен Чжао в 2017 році. Сервіс складається з Binance Exchange Labs, Launchpad, Academy, Research, Charity Foundation Trust Wallet і Binance Chain.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини