Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Естонія вимагає від ЄС вдвічі знизити максимальну ціну на російську нафту до 60 доларів

Естонія вимагає від ЄС вдвічі знизити максимальну ціну на російську нафту до 60 доларів.Фото РБК-Україна.

Естонія вимагає від ЄС вдвічі знизити максимальну ціну на російську нафту до 60 доларів.Фото РБК-Україна.

Міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу заявив, що Євросоюз повинен вдвічі знизити максимальну ціну на російську нафту в 60 доларів. Про це пише Bloomberg.

Більш ніж через рік після того, як Кремль розпочав повномасштабне вторгнення до свого сусіда, головний дипломат Естонії заявив, що лідери ЄС повинні посилити санкції проти російських банків та її атомної енергетики.

Блок також повинен зламати методи обходу санкцій, які дозволяють уряду путіна отримати доступ до технологій для підживлення своєї військової машини, сказав Урмас Рейнсалу в суботу в інтерв’ю у західноукраїнському місті Львові.

Quote«Ми повинні обмежити ціни на російську сиру нафту, щоб це не дозволило російській державі отримати додаткові вигоди», — сказав Рейнсалу, чия країна стала одним із найпалкіших прихильників озброєння України для захисту від нападу Росії. Зменшення обмеження наполовину було б «правильним напрямком», сказав він.

Рейнсалу сказав, що російські банківська та страхова системи все ще можуть працювати в міжнародній мережі транзакцій SWIFT, тоді як обмеження ціни на нафту слід поширити на природний газ.

Quote«Звичайно, це питання консенсусу, але ми не здамося в нашому зверненні», — сказав Рейнсалу.

Рейнсалу зазначив, що придушення ухилення від санкцій, яке, як свідчать дані торгівлі, дозволяє Росії отримувати мікросхеми та інтегральні схеми ЄС, які використовуються в сучасній зброї, як-от ракети та танки, через Туреччину, Об’єднані Арабські Емірати та Казахстан, потребує як тиску на країни, так і стимулювання здатність Європейської комісії зупиняти порушення.

Quote«Ми повинні продовжувати дружній тиск на сусідні країни, щоб вони не були залучені», — сказав Рейнсалу.

Естонія також намагається створити прецедент ЄС, конфіскуючи заморожені активи підсанкційних росіян, щоб їх можна було передати Україні для відновлення, додав він. За словами Рейнсалу, Естонія заморозила близько 20 мільйонів євро (21 мільйон доларів) від приватних російських компаній.

Quote«Ми хотіли б бачити міжнародне рішення, рішення ЄС» для цього питання, сказав Рейнсалу. «Ми хотіли б заохотити країни показати на власному прикладі, що це можливо, і це правильно».

Нагадаємо, що з 5 лютого набули чинності граничні ціни на нафтопродукти, що експортуються з росії. Рішення Ради Євросоюзу встановлює граничну ціну на дизель у розмірі $100 за барель, а на дисконтну нафтопродукцію — $45 за барель.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини