Facebook Pixel

EQT та Kühne Holding придбали 35% акцій FlixBus

5 липня стало відомо, що акціонери Flix, власника бренду FlixBus, продали 35% своїх акцій інвестиційній компанії EQT Future та логічний фірмі Kühne Holding.

Про це пише пресслужба Flix.

Компанії планують допомогти Flix розвивати міжнародну транспорту мережу та перейти на автобуси з низьким рівнем парникових викидів:

Quote«Ми прагнемо, щоб низьковуглецеве рішення Flix для подорожей на далекі відстані охопило ще більше людей по всьому світу, і віримо, що Flix знаходиться на шляху до того, щоб стати провідним гравцем у категорії масових наземних перевезень з величезним потенціалом стати загальновідомим ім'ям в галузі та за її межами», — сказав Андреас Ашенбреннер, партнер-засновник та заступник керівника консультативної групи EQT Future.

У 2023 році Flix збільшила на 30% загальний дохід у 2023 році і досягла 2 млрд євро річного загального доходу. Глобальна присутність компанії тепер охоплює 43 країни.

Нагадаємо, що з 1 червня FlixBus запустив регулярні рейси з України до аеропортів Європи. Поїздки на них будуть доступні 1 та 2 червня.

Подякувати 🎉