З 20 березня у обраних кінотеатрах глядачі зможуть побачити захоплюючу спортивну драму «Найпрудкіший «Індіан» (2005), створену на основі реальних подій. У головній ролі виступає лауреат премії «Оскар» Ентоні Гопкінс. Фільм режисера Роджера Дональдсона, відомого своїми роботами у таких стрічках, як «Заколот на Баунті», «Немає виходу» та «Пік Данте», розповідає історію легендарного мотогонщика Бертрана «Берта» Монро. Берт все своє життя вдосконалював свій улюблений мотоцикл Indian Scout 1920 рок, і, попри свій вік та скептицизм оточуючих, вирушає до США, щоб встановити світовий рекорд швидкості на соляних рівнинах Бонневіля. Фільм порушує важливі теми подолання обмежень і виклику самим собі.
У картині Ентоні Гопкінс втілює образ Берта Монро, за що отримав численні нагороди, серед яких премії BAFTA, «Золотий Глобус» і премія Європейської кіноакадемії.
А вже 27 березня на великі екрани вийде нова робота французького режисера Франсуа Озона – «З приходом осені». Цей фільм переносить глядачів до атмосферного бургундського селища, де розгортається напружена сімейна драма. Мішель відправляється на осінні канікули до своєї бабусі, але відпочинок обертається на суцільну напругу через давні конфлікти між ними. Одного дня бабуся пригощає свою доньку отруйними грибами, і доки поліція намагається з'ясувати, чи був це нещасний випадок, у родині спливають таємниці, що змінюють усе.
Фільм «З приходом осені» обіцяє бути не тільки інтригуючим, але й глибоко емоційним, надаючи можливість зануритись у світу Франсуа Озона, одного з провідних режисерів «нової хвилі» французького кінематографа.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Головна подія ресторанного бізнесу цієї весни – PRORESTO’25 в Одесі 28 квітня!