Facebook Pixel

Краматорська «Енергомашспецсталь» виготовила обладнання для АЕС «Куданкулам» в Індії

На «Енергомашспецсталі» виготовили і здали деталі парогенератора для АЕС «Куданкулам» в Індії. Відвантаження заготовок запланована на вересень 2021 року.

«На ЕМСС виготовили і здали замовнику два днища для парогенератора блоку №5 АЕС «Куданкулам». Маса кожного з днищ — 19,5 тонни, діаметр — 4,2 м, висота вироби — 1,3 м», — повідомляє прес-служба підприємства.

Приймання виробів для АЕС «Куданкулам» здійснив інспектор Індійської корпорації з атомної енергії (ІКАЕЛ).

Telegram Logo
Енергомашспецсталь виготовила обладнання для АЕС Куданкулам. Фото: emss.ua

Енергомашспецсталь виготовила обладнання для АЕС Куданкулам. Фото: emss.ua

В рамках індійського контракту ЕМСС виробляє для АЕС «Куданкулам» заготовки для корпусу реактора, парогенератора, головного циркуляційного насоса і іншого реакторного обладнання.

У прес-службі нагадали, що в 2015 році вперше в ПАТ «Енергомашспецсталь» (ЕМСС) за новою технологією способом секційної кування-штампування виготовили дослідну заготовку днища корпусу парогенератора (ПГВ) для АЕС. Енергомашспецсталь стала першим підприємством на пострадянському просторі, яке освоїло цю технологію виробництва.

АЕС «Куданкулам» розташована на півдні індійського штату Тамілнад. Успішне співробітництво ЕМСС з індійськими партнерами в галузі ядерної енергетики почалося в 2016 році. Спорудження АЕС «Куданкулам» веде ЗАТ «Атомстройекспорт» (РФ).

ПАТ «Енергомашспецсталь» розташоване в місті Краматорськ Донецької області. Це найбільший український виробник спеціальних литих і кованих виробів індивідуального і дрібносерійного виробництва для металургії, суднобудування, енергетики. Його продукція використовується в металургії, суднобудуванні, енергетиці (вітро-, паро-, гідро-, атомної) і загальному машинобудуванні. Підприємство експортує продукцію в більш ніж 50 країн. Власником компанії є російський «Атоменергомаш» (держкорпорація «Росатом»).

Коментарі

Всі новини