Facebook Pixel

На елеваторах групи Агротрейд вже 325 тисяч тонн зерна

На елеваторах групи Агротрейд вже 325 тисяч тонн зерна

На елеваторах групи Агротрейд вже 325 тисяч тонн зерна

У маркетинговому році 2023-2024 елеватори Групи «Агротрейд» вже прийняли 325 тисяч тонн зерна. З них частка власної агропродукції компанії наразі становить майже 70%, а сторонніх виробників — 30%.

Нинішню заготівельну кампанію ускладнює погода, адже через неї велика частина врожаю кукурудзи ще досі у полі. Однак зерно, що надходить на елеватори Групи, задовільної якості.

Quote«Соняшник ми приймаємо з гарними показниками олійності. Зібрана минулого року кукурудза теж була хорошої якості. Водночас частка продовольчої пшениці у нас становить 50%. Інша половина – фураж. Загалом ми продовжуємо працювати у надзвичайно складних умовах, проте навіть за обставин воєнного часу робимо усе можливе, щоб отримати максимальні результати», — розповідає директор виробничо-технічного департаменту Групи «Агротрейд» Костянтин Ворона.

Наприклад, аби підвищити потужності одночасного зберігання продукції та у разі необхідності прийняти більше зернових, на Чернігівському елеваторі у поліетиленових рукавах вже зберігається понад 15 тисяч тонн кукурудзи.

Нагадаємо, усі елеватори Групи «АГРОТРЕЙД» оснащені сучасним обладнанням для оптимального зберігання зерна та новітніми лабораторіями для визначення якості продукції.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉