Facebook Pixel

Джефф Безос очолив рейтинг найбагатших людей світу за версією Bloomberg

Джефф Безос очолив рейтинг найбагатших людей світу за версією Bloomberg

Джефф Безос очолив рейтинг найбагатших людей світу за версією Bloomberg

Засновник і генеральний директор Amazon Джефф Безос очолив рейтинг найбагатших людей. Про це повідомляється на сайті Bloomberg.

znimok-ekrana-2024-05-30-180347.png

За інформацією порталу, на даний момент статки Джеффа Безоса оцінюються в 205 мільярдів доларів, що відображає зростання на 27,9 мільярда доларів з початку поточного року.

Бернар Арно, французький підприємець, який контролює компанію LVMH, тепер посідає друге місце. Його статки оцінюються в 203 мільярди доларів.

Третю сходинку рейтингу мільярдерів посідає засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск, статки якого оцінюють у 202 млрд дол.

До списку десяти найбагатших людей світу також входять Марк Цукерберг, засновник Meta, зі статками $169 мільярдів, Ларрі Пейдж, співзасновник Google, зі $156 мільярдами, Білл Гейтс, засновник Microsoft, зі $152 мільярдами, Стів Балмер, колишній генеральний директор Microsoft, зі $148 мільярдами, експрезидент Alp зі $147 мільярдами, Ларрі Еллісон, засновник і голова корпорації Oracle, зі $138 мільярдами і Уоррен Баффет, американський інвестор і філантроп, зі статками $133 мільярди.

У списку також присутній український підприємець Рінат Ахметов, який займає 451-е місце. Його статки оцінюються в 6,44 мільярда доларів. З початку цього року його багатство зросло на 598 мільйонів доларів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉