Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Дві причини, чому українці будуть масово виїжджати з країни — голова асоціації працевлаштування

Низькі заробітні плати в Україні і відновлення промислового виробництва в розвинених державах ЄС стануть причинами трудової міграції українців.

Причому трудові мігранти будуть намагатися залишитися за кордоном назавжди і перевезти свої родини прийняли їх держави, вважає президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

«Коли європейські країни будуть переносити до себе виробництва, які раніше були в Китаї, В'єтнамі або Индонезії, то кількість грошей, які підуть на будівництво нових підприємств, буде тільки збільшуватися, і це буде призводити до нестачі робочих місць», — каже Воскобойник.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Другою причиною трудової міграції з України є низькі заробітні плати. «Якщо зарплати будуть такими ж або нижче, ніж в карантин, то це буде вичавлювати у пошуках нових місць роботи за кордон. Звичайно, це тільки буде підживлювати трудову міграцію», — зазначив Воскобійник.

На його думку, трудова міграція, яка відновиться після відкриття кордонів, буде нести не тимчасовий характер, а зі спробами виїхати, вивезти свої сім'ї і залишитися назавжди за кордоном.

Як тільки карантин буде закінчений і відновить роботу міжнародний транспорт, Україну чекає нова хвиля трудової міграції, причому набагато потужніший, ніж вона була в минулі роки.

Дефіцит кадрів на ринку праці України продовжить посилюватися через демографічну «яму» 90-х років минулого століття і високої трудової міграції за кордон.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини