Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Д.Трейдінг» Ахметова збільшить імпорт електроенергії в Україну

«Д.Трейдінг» Ахметова збільшить імпорт електроенергії в Україну

«Д.Трейдінг» Ахметова збільшить імпорт електроенергії в Україну

Трейдинговий підрозділ енергетичного холдингу Ріната Ахметова ДТЕК «Д.Трейдінг» збільшить імпорт електроенергії в Україну для зменшення її дефіциту. Про це 25 січня повідомило галузеве видання ExPro з посиланням на заяву компанії.

Протягом січня компанія «Д.Трейдінг» активно імпортувала електроенергію з Європи (приблизно 95% усього імпорту) і планує далі нарощувати постачання, щоб зменшити дефіцит в енергосистемі України.

Quote«Імпорт електроенергії з Європи покращує ситуацію з балансом в енергосистемі України. Додаткові гарантовані постачання електроенергії надають можливість підприємствам стабілізувати та наростити рівень виробництва. І, як бачимо, це дійсно працює. Найближчими тижнями ми плануємо розширити обсяги постачань і надати додаткову електроенергію більшій кількості клієнтів», — зазначив директор «Д.Трейдінг» Дмитро Маляр.

Як розповіли в компанії, якщо розширити пропускну здатність міждержавних перетинів із сусідніми європейськими країнами, зокрема, з Румунією та Угорщиною, загальний обсяг імпорту потенційно може складати орієнтовно до 1 млрд кВт-год щомісяця, що дасть змогу суттєво знизити дефіцит в енергосистемі.

Нагадаємо: 21 і 22 січня Україна різко збільшила імпорт електроенергії зі Словаччини, потужність становила 290 — 291 МВт. Постачання переважно здійснював «Д.Трейдінг», який, за даними ExPro, у грудні 2022 року поставив 37% усього імпорту електроенергії. У січні (1 — 24.01.2023) Україна імпортувала понад 17,7 тис. МВт-год, що майже вшестеро більше за сумарний імпорт за грудень 2022 року.

Як повідомлялося раніше, промислові споживачі, що імпортують електроенергію з ЄС, отримали від уряду додаткову гарантію, що їм не вимикатимуть енергопостачання.

Імпортувати електроенергію в Україну з Європи почали 1 січня 2023 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини