Facebook Pixel

Половина найскладнішого в історії опалювального сезону позаду: у ДТЕК підбили підсумки

З початку опалювального сезону 2022-2023 року енергетики ДТЕК Мережі відновили електропостачання для 1,8 млн родин, котрі лишилися його внаслідок обстрілів, повідомляє пресслужба ДТЕК.

Quote«Україна пройшла вже половину найскладнішого в історії опалювального сезону. Завдячуємо цим відвазі ЗСУ, сил ППО та героїчній праці енергетиків, ремонтників, шахтарів і машинобудівників», — зазначено в повідомленні.

За 90 днів ТЕС ДТЕК згенерували в енергосистему України стільки електроенергії, скільки еквівалентно середньому споживанню майже 1,7 млн родин протягом цілого року.

Окрім відновлення обладнання після обстрілів, було планово відремонтовано 4 енергоблоки ТЕС, ще 6 планують відремонтувати до кінця ОЗП.

У повідомленні також відзначили роботу фахівців.

Quote«Шахтарі ввели в роботу 8 нових лав, щоб забезпечити потреби українських ТЕС. Машинобудівники й далі забезпечують підприємства гірничо-шахтним обладнанням», — повідомили в ДТЕК.

Загалом із початку опалювального сезону було відновлено електропостачання для 1,8 млн родин у Києві, Київській, Одеській, Дніпропетровській, Донецькій та інших областях.

Нагадаємо, що компанія «Укренерго» в понеділок, 16 січня, збільшила цілодобові ліміти енергоспоживання для обласних енергопостачальних компаній на 8,9% уночі та на 4,7% удень.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉