Facebook Pixel

Dragon Capital отримала одноосібний контроль над Асоціацією ритейлерів України

Інвестиційна компанія Dragon Capital збільшила свою частку в Асоціації ритейлерів України і стала єдиним мажоритарним власником.

«Ми переконані, що український ринок ритейлу буде стрімко розвиватися, та дуже раді можливості збільшити свою інвестицію в провідну асоціацію галузі. Разом із командою RAU ми плануємо в подальшому нарощувати активність Асоціації на ринку, розвиваючи нові сервіси для членів RAU, лобіюючи інтереси галузі в органах влади та проводячи ще більш яскраві та масштабні заходи за прикладом провідних сусідніх ринків Туреччини та Польщі», — зазначив директор із прямих інвестицій Dragon Capital Володимир Тимочко.

Зміни в структурі власності відбулися після виходу з групи власників RAU співзасновників Асоціації Олександра Фіалки й Олега Кручиніна. Як повідомляється, вони займатимуться розвитком своїх проєктів.

Telegram Logo

Водночас співзасновник Андрій Жук залишився серед власників і продовжить обіймати посаду голови правління Асоціації.

Асоціація ритейлерів України (RAU) — профільне об'єднання гравців ринку роздрібної торгівлі та компаній. Асоціація діє як незалежне некомерційне об'єднання юридичних осіб. До Асоціації ритейлерів України входить понад 70 українських і міжнародних брендів, зокрема понад 30 представників B2B-сфери та девелопменту.

RAU створена у квітні 2013 року. Її співзасновниками стали Олександр Фіалка, Олег Кручинін і Андрій Жук. У грудні 2015 року мажоритарну частку в Асоціації придбав Dragon Capital.

Dragon Capital — найбільша інвестиційна компанія в Україні, що надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія здійснює брокерські операції з акціями та борговими паперами, супровід угод із залучення капіталу, прямі інвестиції та управління активами. Dragon Capital заснована у 2000 році в Києві. У 2007 — 2017 роках її міноритарним пакетом володів Goldman Sachs — один із найбільших світових банків.

Коментарі

Всі новини