Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Microsoft купує геймстудію Activision Blizzard за $68,7 млрд

$68,7 млрд: Microsoft купує Activision Blizzard. Фото: news.microsoft.com

$68,7 млрд: Microsoft купує Activision Blizzard. Фото: news.microsoft.com

Microsoft придбає одного з найвідоміших світових розробників і видавців ігор — Activision Blizzard. Сума угоди – $68,7 млрд, які компанія виплатить грошима. Угоду мають закрити до кінця 2023 фінансового року. Про це повідомляється на сайті техногіганта.

Quote«Сьогодні ігри є найдинамічнішою й захопливою категорією розваг на всіх платформах, і вони відіграватимуть ключову роль у розвитку платформ метавсесвіту. Ми інвестуємо в контент світового класу, щоб започаткувати нову еру ігор, яка ставить гравців і творців на перше місце й робить ігри безпечними, інклюзивними та доступними для всіх», — сказав Сатья Наделла, глава й генеральний директор Microsoft.

У Microsoft вважають, що ця покупка прискорить зростання ігрового бізнесу компанії й допоможе в створенні метавсесвіту. Техногігант отримає контроль над усіма продуктами геймстудії, зокрема, франшизами Warcraft, Diablo, Overwatch, Call of Duty та Candy Crush, а також глобальну кіберспортивну лігу Major League Gaming. Наразі в студії майже 10 тисяч співробітників.

Обов’язки генерального директора Activision Blizzard і далі виконуватиме Боббі Котік, котрий зосередиться на зміцненні культури компанії та прискоренні зростання бізнесу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Угода також дасть змогу зміцнити портфоліо Microsoft Game Pass. У Activision Blizzard понад 400 млн активних щомісячних користувачів у 190 країнах. Після укладення угоди Microsoft загалом володітиме 30 внутрішніми студіями ігрового розроблення.

Контекст. Нагадаємо: влітку 2021 року Activision Blizzard опинилася в центрі скандалу через дискримінацію жінок-співробітниць, домагання на роботі та інші прояви харасменту.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини