Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Китаї щеплюватимуть проти коронавірусу дітей віком від 3 років

Дітей у КНР вакцинуватимуть Sinopharm і Sinovac. Фото:Jerne jFurman / Flickr

Дітей у КНР вакцинуватимуть Sinopharm і Sinovac. Фото:Jerne jFurman / Flickr

Китай став однією з небагатьох країн світу, який вирішив щеплювати проти коронавірусу своє населення з 3-річного віку. Відповідне рішення було ухвалено органами місцевої влади щонайменше п’яти провінцій, де за останній час спостерігались невеликі спалахи хвороби, пише South China Morning Post.

На початку літа регулятори схвалили вакцинацію дітей віком від 3 до 17 років і дві вакцини — Sinopharm та CoronaVac, однак щеплювали осіб лише старше 6 років.

За останню добу Національна комісія охорони здоров’я КНР повідомила про 35 нових випадків COVID-19, 19 із них зафіксовано в регіоні Внутрішня Монголія. Загалом у країні повністю щеплено 76% населення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Додатково. Куба наразі вакцинує проти коронавірусу дітей віком від 2 років препаратом CoronaVac. США та багато європейських країн щеплюють осіб від 12 років. Камбоджа імунізує дітей 6 — 11 років китайськими препаратами CoronaVac та Sinopharm. Регулятори Чилі схвалили для дітей старше 6 років CoronaVac, органи охорони здоров’я Аргентини дозволили вводити Sinopharm дітям від 3 років.

Контекст. Днями американська фармкомпанія Moderna оголосила про успішне випробування своєї вакцини проти коронавірусу на дітях від 6 років.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Нагадаємо, на початку цього місяця спочатку Швеція та Данія, а потім і Фінляндія вирішили припинити щеплювати чоловіків віком до 30 років вакциною Spikevax, яку випускає компанія Moderna.

За даними МОЗ, від початку пандемії в Україні коронавірус виявили в 152 790 дітей. Від хвороби померли 42 неповнолітні українці. Натепер на COVID-19 у країні хворіє понад 29 тис. дітей, із них 760 перебувають на стаціонарному лікуванні.

Коментарі

Всі новини