Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

З восьмого листопада невакцинованих держслужбовців усуватимуть від роботи

Невакцинованих держслужбовців усуватимуть від роботи. Фото: Nataliya Vaitkevich/Pexels

Невакцинованих держслужбовців усуватимуть від роботи. Фото: Nataliya Vaitkevich/Pexels

Кабінет міністрів доручив керівникам держорганів, підприємств, установ і організацій відсторонити невакцинованих співробітників від роботи з 8 листопада аж до моменту вакцинації. Відповідну постанову уряд опублікував 25 жовтня.

Винятком є особи, які мають абсолютні протипоказання до вакцинації, і ті, хто надав медичний висновок про наявність таких протипоказань. Усуватимуть від роботи наказом, про його видачу працівника мають повідомити. Зарплату за цей період не виплачуватимуть. Строк усунення від роботи встановлюється до отримання щеплення проти СOVID-19.

Уряд посилається на статтю 46 Кодексу законів про працю України та частину другу статті 12 закону «Про захист населення від інфекційних хвороб». Перша дозволяє усувати від роботи працівника, який відмовляється від обов'язкових медичних оглядів і в інших випадках, передбачених законодавством. Друга стаття свідчить про те, що працівники окремих професій, діяльність яких може призвести до зараження та поширення ними інфекційних хвороб, підлягають обов'язковим профілактичним щепленням. У разі відмови або ухилення вони усуваються від роботи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. У Міністерстві охорони здоров’я визначилися з переліком професій, для представників яких вакцинація проти коронавірусу є обов’язковою.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини