Facebook Pixel

В Україні введуть обов'язкову вакцинацію проти коронавірусу в навчальних закладах і для чиновників

В Україні введуть обов'язкову вакцинацію проти COVID-19 для чиновників і працівників навчальних закладів. Про це на засіданні 22 вересня розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль, додавши, що це станеться завдяки відповідному наказу Міністерства охорони здоров'я.

«Пропонуємо розпочати впровадження обов'язкових профілактичних щеплень проти COVID-19, зокрема для працівників закладів освіти, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та їхніх структурних підрозділів, а також місцевих державних адміністрацій».

Віктор Ляшко

Віктор Ляшко

міністр охорони здоров'я України

За словами міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, закон про захист населення від інфекційних захворювань передбачає, що працівники різних професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників чи наступне поширення ними інфекційних захворювань, підлягають обов'язковим профілактичним щепленням проти відповідних інфекційних захворювань.

Він також додав, що Європейський суд з прав людини нещодавно підтвердив, що обов'язкова вакцинація — законна і може бути необхідна в демократичних суспільствах і не суперечить конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Контекст. Про обов'язкову вакцинацію в Україні заговорили ще влітку. Раніше стало відомо, що країна планує ввести правило про обов'язкову вакцинацію 80% складу колективу в «жовтих» і «помаранчевих» карантинних зонах.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉