Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Скандал із вакцинами: Китай заявив про низьку ефективність щеплень і запропонував вихід

Наявні вакцини проти коронавірусу не мають достатньої ефективності. Водночас у вчених є декілька стратегій, з допомогою яких можна підвищити результативність їхнього застосування.

Разом із вакцинами можна використовувати препарати різних типів, щоб вони ефективніше боролися з коронавірусом. Про це заявив директор Китайського центру з контролю та профілактики захворювань Гао Фу, передає AP.

Загалом усі вакцини у світі, а не лише китайські, не мають достатньої ефективності, зазначив Гао. Водночас, за його словами, деякі переваги мають мРНК-вакцини, серед них препарати Pfizer і Moderna.

Ще одним варіантом підвищення ефективності може стати суміщення різних вакцин. Наприклад, британські вчені зараз вивчають можливість послідовної імунізації комбінацією вакцин Pfizer/BioNTech і AstraZeneca.

Водночас, прессекретар компанії Sinovac Лю Пейча заявив про те, що ефективність вакцини можна підвищити, якщо збільшити інтервал між двома дозами, який наразі становить 14 днів.

Гао також підкреслив, що, оскільки люди вперше стикаються з COVID-19, є багато наукових проблем, які треба вивчити, коли йдеться про щеплення.

Наразі в Китаї використовують п'ять вакцин, три з яких містять інактивований вірус: від Sinovac і Sinopharm, вакцину від CanSino з одноразовим застосуванням, а також вакцину від Anhui Zhifei Longcom, розроблену спільно з Інститутом мікробіології Китайської академії наук.

Згідно з повідомленням самих виробників, ефективність вакцин коливається від трохи більш як 50% до 79%. Натомість вакцини Pfizer і Moderna під час досліджень показали приблизно 95% ефективності.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини