Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Для відбудови економіки: в Україні відновили обіг державних цінних паперів

Депозитарій Національного банку України відновлює операції з державними цінними паперами. Про це повідомляє офіційний сайт Нацбанку.

Раніше аналогічне рішення ухвалив профільний регулятор ринків капіталу – Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку.

Поновлення обігу державних цінних паперів як основного інструмента інвестування учасниками ринків капіталу надасть додатковий ресурс для відбудови економіки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Відновлення операцій з цими цінними паперами також дасть змогу фінансовим установам визначити їх ринкову вартість.

Водночас, незважаючи на відсутність обмежень щодо операцій з державними цінними паперами, Національний банк відтермінував застосування тарифів на депозитарні послуги до 22 грудня 2022 року. Цей крок дасть змогу учасникам ринків капіталу поступово адаптувати свої бізнес-процеси до нових умов на фінансових ринках.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Як і раніше, депозитарій Національного банку закликає своїх клієнтів мінімізувати та за можливості скасувати тарифи на депозитарні послуги для своїх клієнтів на період відсутності тарифів депозитарію НБУ з метою залучення додаткових інвестицій на підтримку фінансового фронту країни.

Зазначені зміни затверджені постановою Правління Національного банк України від 6 серпня 2022 року № 173 «Про незастосування Тарифів на депозитарні послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України, а також на послуги щодо обліку і обігу депозитних сертифікатів Національного банку України та визнання такими, що втратили чинність, деяких нормативно-правових актів Національного банку України», що набирає чинності 7 серпня 2022 року.

Нагадаємо, 4 серпня, НБУ встановив додаткові вимоги щодо етичної поведінки під час врегулювання простроченої заборгованості.


Коментарі

Всі новини