Facebook Pixel

Німецька компанія Delivery Hero купує контрольну частку в Glovo

Delivery Hero купує контрольну частку в Glovo. Фото: УНІАН

Delivery Hero купує контрольну частку в Glovo. Фото: УНІАН

Німецька компанія доставки їжі Delivery Hero підписала угоду про придбання 39,4% акцій іспанської компанії Glovo. Наразі Delivery Hero належить близько 43,8% акцій Glovo. Вартість угоди становитиме 2,3 млрд євро. Про це повідомляє Reuters.

Glovo продовжить роботу з наявним брендом і платформою під нинішнім керівництвом.

Контекст. Раніше повідомлялося, що Glovo готується викупити український сервіс доставки Zakaz.ua. Угоду оцінювали в суму близько 60 млн доларів. Однак Zakaz.ua заявив, що інформація щодо купівлі компанією Glovo не відповідає дійсності.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Glovo була заснована 2015 року. На ринок України компанія зайшла в жовтні 2018 року. Наразі вона діє у 20 країнах, серед яких Марокко, Казахстан, Єгипет, Домінікана, Панама, Еквадор і Перу. Перші інвестиції в розмірі 2 млн євро Glovo залучила в березні 2015 року. Таку саму суму вона отримала і в другому раунді фінансування восени 2015 року. У вересні 2018 року компанія залучила $30 млн євро інвестицій, а під час останнього інвестиційного раунду — понад $500 млн. Загальна сума залучених компанією інвестицій становить $1,2 млрд.

Коментарі

Всі новини