Facebook Pixel

ДБР проводить обшуки на підприємствах, пов'язаних із Порошенком – ЗМІ

Державне бюро розслідувань (ДБР) проводить обшуки на низці підприємств у Києві та інших областях. Слідчі дії проводяться в рамках кримінального провадження за фактами закупівлі Міністерством оборони військової техніки, устаткування та послуг неналежної якості, повідомило агентству «Інтерфакс-Україна» джерело в ДБР.

Зокрема, слідчі дії проводяться на підприємстві «Кузня на Рибальському» та в підрозділах компанії «Богдан Моторс». У 2015 — 2019 роках вони уклали дорогі контракти на постачання до ЗС України:

  • понад 300 медичних автомобілів «Богдан 2251»;
  • 800 автомобілів підвищеної прохідності «Богдан (МАЗ) 63172».

«Також було укладено контракти на проведення ремонтно-модернізаційних робіт на фрегаті «Гетьман Сагайдачний», закупівлю малих броньованих артилерійських катерів «Гюрза-М», «Кентавр» та інші», — зазначило джерело в ДБР.

Під час досудового розслідування мають бути вивчені обставини перевищення влади чиновниками Міноборони у зв'язку із завищенням вартості товарів і послуг і постачанням до підрозділів ЗСУ продукції, яка не відповідає вимогам державних стандартів.

Раніше повідомлялося, що співвласник групи ТАС Сергій Тігіпко восени 2018 року придбав у Петра Порошенка підприємство «Завод «Кузня на Рибальському».

«Богдан Моторс» об'єднує виробничі активи корпорації «Богдан»: автобусно-тролейбусний завод у Луцьку та завод легкових автомобілів у Черкасах. Президентом корпорації є ексзаступник секретаря РНБО Олег Гладковський.

Зараз розглядається судова справа про банкрутство «Богдан Моторс» за заявою компанії «Фінворк».

Додатково. Після програшу 2019-го Порошенко обіцяв повернутися в крісло президента через рік. Минуло два роки, але він так і не повернувся. The Page розбиралося, що йому завадило.

Порошенко не без підстав побоювався, що потрапить до пакета санкцій РНБО. Про це повідомило джерело The Page в Офісі президента.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉