Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Данія надасть Україні фінансову та практичну допомогу у відновленні

Данія допоможе відновити Україну. Фото: twitter.com/DmytroKuleba

Данія допоможе відновити Україну. Фото: twitter.com/DmytroKuleba

Данія незабаром надасть Україні практичну допомогу у відновленні. Про це заявив міністр закордонних справ Данії Єппе Кофод на пресконференції з міністром іноземних справ України Дмитром Кулебою.

Quote«Ми будемо партнером та інвестуватимемо у відновлення України. І я знову підтвердив зобов'язання Данії у відновленні Миколаєва. Ми хочемо перейти до докладнішої інформації від українських партнерів. Але саме тоді, коли ми говоримо, у нас є економічна допомога, а також практична допомога Україні, яка вже в дорозі, — вона допоможе відновити вашу країну. Адже ми мусимо робити все можливе, щоб показати, що такі руйнування не мають відбуватися й що ми подолаємо їх якнайшвидше», — сказав Кофод.

Він зазначив, що Данія й далі надаватиме Україні військову та гуманітарну підтримку. Міністр підкреслив, що Данія вже надала Україні допомогу на понад 200 млн євро, зокрема багато зброї.

Quote«І ми хочемо продовжити нашу підтримку, ми хочемо підтримати Україну в боротьбі з росією. Ми також закликатимемо росію негайно піти з вашої країни», — заявив Кофод.

Голова МЗС наголосив на необхідності й далі запроваджувати жорсткіші санкції проти росії, постачати допомогу Україні, включно з відповідною зброєю, продовжувати процес збирання доказів злочинів рф і притягувати злочинців до відповідальності.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини