Facebook Pixel

Забудовники змінили розцінки – скільки коштують квартири в новобудовах наприкінці вересня

Первинний ринок нерухомості в Україні постійно зазнає змін, і це створює як шанси, так і виклики для потенційних покупців. Останнім часом спостерігається збільшення вартості квартир у новобудовах, що могло бути спричинене зростанням собівартості будівництва та коливаннями курсу долара.

Сайт Pro Гроші пропонує за допомогою сайту купівлі-продажу нерухомості ЛУН дізнатися, скільки коштують однокімнатні квартири площею 50 квадратних метрів в новобудовах у Києві наприкінці вересня.

Яка вартість квартир у новобудовах Києва

Станом на 25 вересня середня вартість квартири у новому житловому комплексі (ЖК) Києва становить 47 100 гривень за квадратний метр. Це означає, що середня ціна однокімнатної квартири площею 50 квадратних метрів становить 2,35 млн гривень. Проте варто зауважити, що ціни можуть відрізнятися залежно від типу новобудови.

  • Новобудови преміумкласу.

У преміумсегменті середня вартість квадратного метра зменшилась у порівнянні з початком вересня. Якщо на початку місяця середня ціна за «квадрат» становила 116 300 гривень, то наразі вона в межах 114 300 гривень. Отже, якщо ви маєте намір придбати квартиру площею 50 квадратних метрів у цьому сегменті, то вона обійдеться вам близько 5,7 млн гривень.

  • ЖК бізнес-класу.

Середня ціна квадратного метра в бізнес-класі залишилася стабільною і становить 69 400 гривень за «квадрат». Для придбання однокімнатної квартири у такому ЖК потрібно заплатити приблизно 3,4 млн гривень.

  • Новобудови класу комфорт.

У сегменті комфортних новобудов, націленому на широку аудиторію, середня вартість квартир залишається стабільною і становить 38 000 гривень за квадратний метр. Це дозволяє придбати нерухомість площею 50 квадратних метрів за 1,9 млн гривень.

  • ЖК економкласу.

Найбільше зростання середньої вартості квадратного метра відбулося саме в економсегменті ЖК. Якщо на початку місяця вартість становила 34 000 гривень за метр, то тепер вона піднялася до 36 600 гривень. Відповідно, ціна однокімнатної квартири площею 50 квадратних метрів у такому типі новобудов становитиме практично 1,7 млн гривень.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉