Facebook Pixel

У Китаї знайшли місто-привид з недобудовами

Китайський гігант у сфері нерухомості Greenland Group залишив недобудованим ціле місто у Шеньяні, одному з найбільших мегаполісів Китаю.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Будівництво, яке розпочалося у 2010 році, зупинилося, залишивши по собі місто-привид, в якому лише 5% квартир було продано сім'ям, які так і не заселилися.

Амбітний проєкт, який спочатку мав на меті розміщення поля для гольфу, конференц-центру та готелю, тепер стоїть як моторошне свідчення невиконаних обіцянок компанії.

Після зведення кількох десятків будинків будівництво зупинилося.

Greenland Group інвестувала значні кошти в проєкт, виділивши $230 млн на одну будівлю — Grandour Palace, палацову споруду, що нагадує постапокаліптичний оперний театр. Будівля призначалася для демонстрації розкішної нерухомості потенційним покупцям.

Evergrande Group, ще один великий китайський девелопер нерухомості, придбав частину недобудованих об'єктів. Однак у січні 2024 року компанія була змушена ліквідуватися через банкрутство.

Внаслідок краху Evergrande Group 800 тис. попередньо проданих квартир по всьому Китаю залишаються недобудованими. Ліквідація призвела до численних протестів з боку незадоволених інвесторів, які взяли кредити на купівлю нерухомості.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉