Чехія віднесла Україну до країн із найвищим ризиком інфікування COVID-19

Влада Чехії з 5 лютого вводить у дію нові правила в'їзду для іноземців, додавши ще «темно-червону» зону для визначення країни походження для особи, що в'їжджає.

Доповнення у вигляді «темно-червоної» зони означає країни з найвищим ризиком інфікування коронавірусом.

До цього переліку віднесені такі держави, як-от Іспанія, Велика Британія, Фінляндія, Греція, Норвегія, Ісландія, Угорщина.

Telegram Logo

Сюди також потрапили держави колишнього СРСР: Україна, Грузія, Білорусь, Росія Таджикистан, а також Об'єднані Арабські Емірати.

Громадяни цих країн під час перетину кордону будуть зобов'язані надати негативний тест на COVID-19, який зроблено не пізніше, ніж за 48 годин до перевірки. Також необхідно заповнити форму та пройти 10-денний карантин. Тривалість карантину можна скоротити, пройшовши повторне тестування на COVID-19 і отримавши негативний результат.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Нові вимоги під час перетину кордону Чехії вводяться «з огляду на несприятливий розвиток пандемії та побоювання щодо поширення нових мутацій коронавірусу».

Контекст. Принцип «семафора» в Чехії діяв для гостей і раніше. Країни походження були розподілені на «червону», «помаранчеву» й «зелену» зони.

Раніше Чехія обмежила в'їзд для іноземців. Потрапити до країни зможуть тільки іноземці, які навчаються, працюють або мають посвідку на проживання в Чехії. Обмеження діятиме до 15 лютого.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини