Facebook Pixel

Ігор Хижняк із COMFY став CEO року за версією HR Pro Awards 2023

Автор
Ігор Хижняк CEO компанії COMFY Фото надане партнером

Ігор Хижняк CEO компанії COMFY Фото надане партнером

Ігор Хижняк, CEO компанії COMFY, одного з найбільших риейлерів у секторі побутової техніки та електроніки в Україні, переміг в номінації «СЕО року» Всеукраїнської щорічної премії HR Pro Awards.

Експертне журі визнало прагнення СЕО компанії до побудови здорової сталої системи, що розвивається та дає можливості для розвитку кожному співробітнику.

Quote«Особливостями корпоративної культури COMFY є людиноцентричність та увага до потреб співробітників і клієнтів, акцент на ефективність бізнес-процесів та прозора й чесна комунікація на всіх рівнях», – розповіли в COMFY.

В компанії нагадують, що під керівництвом Ігоря Хижняка COMFY стабілізувала та відновила повноцінну роботу мережі і перейшла до активного розвитку:

  • з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну відновили 4 зруйновані магазини COMFY;
  • відкрили 19 нових магазинів COMFY різних форматів по всій Україні;
  • частка онлайн-продажів перевищила 30%;
  • компанія стала лідером у сегменті Побутова техніка та електроніка за обсягами продажів, з якості сервісу та сум сплачених податків.

Що відомо про CEO COMFY Ігоря Хижняка

Ігор Хижняк приєднався до команди COMFY 2007 року, у 2011 році став операційним директором, а в 2017 році — генеральним директором (CEO) компанії. За керівництва Хижняка компанія стала гравцем національного масштабу в ритейлі, перейшла до омніканальної бізнес-моделі, переформатувала всю мережу магазинів та продовжує диджиталізацію процесів.

CEO COMFY підтримує українське військо та волонтерський рух з 2014 року і активно залучає команду до проєктів з підтримки захисників та захисниць.

comfy-1320x640.jpg

Що відомо про премію HR Pro Awards

У 2023 році Всеукраїнська премія HR Pro Awards вдруге відзначила командні та особисті досягнення представників HR-професії. 40 експертів оцінювали понад 100 проєктів у 12 різних номінаціях. Серед ритейлерів нагородами також відзначено Fozzy Group та METRO Cash&Carry Україна.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉

Матеріали, розміщені в рубриці «Новини компаній», є прес-релізами. Редакція не несе відповідальності за зміст розміщених в цій рубриці матеріалів.