Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бум торгової нерухомості; перезавантаження «Укрзалізниці»; скільки коштує eBay. Головне за 5 лютого

Новий глава «Укрзалізниці» Желько Марчек. Фото: УНІАН

Новий глава «Укрзалізниці» Желько Марчек. Фото: УНІАН

Хороші новини для учасників ринку нерухомості. Цього року в Україну увійдуть нові великі клієнти, ставки оренди зростуть. Влада зробила невеликий крок до спрощення спілкування підприємців з державними органами. А «Укрзалізниця» офіційно повідомила про те, хто замінить колишнього голову підприємства – Євгена Кравцова. Такими були новини середи, що минула.

Андрій Юхименко

Андрій Юхименко

головний редактор The Page

Facebook profile

Торговельна нерухомість налаштувалася на максимум. The Page підбило підсумки 2019 року і зібрало тренди ринку. Експерти провідних міжнародних консалтингових компаній в Україні та гравці ринку пророкують вдалий рік для торговельної нерухомості. Нас чекає прихід міжнародних брендів, збільшення пропозиції площ практично вдвічі, зростання орендних ставок, масштабний редевелопмент і ухил у бік концепції shoppingteinment. Звісно, за умови, що зовнішньоекономічні показники не підведуть, діловий клімат буде сприятливим, а політична еліта не викине якийсь фортель.

Електронний підпис в ID-картці. Першим в Україні свій Кваліфікований електронний підпис (КЕП) до ID-картки прив'язав президент Володимир Зеленський. Послуга буде цілком безкоштовною і дає користувачам ряд переваг під час використання електронних сервісів – як державних, так і пов'язаних з бізнесом.

«Укрзалізниця» отримала нового главу. Ним став член правління підприємства Желько Марчек. Поки що в статусі виконувача обов'язків. Раніше він близько 13 років обіймав керівні посади в корпорації McDonald 's в Україні, Румунії та Югославії. Брав участь у проєкті реформування HR-напрямку «Нової Пошти», а також працював в інших великих компаніях.

За реформу «Укрзалізниці» з 2021 року візьмуться німці. Українська залізниця та німецька Deutsche Bahn, а також її підрозділ DB Engineering & Consulting підписали Меморандум про взаєморозуміння. Німецькі фахівці допомагатимуть з розвитком і трансформацією «Укрзалізниці». На першому етапі йдеться про співпрацю консультаційного характеру.

Власник Нью-Йоркської фондової біржі оцінив eBay в $30 млрд. За даними WSJ, ринкова капіталізація eBay становить $28 млрд, однак угода з поглинання може обійтися Intercontinental Exchange (ICE) в понад $30 млрд – з огляду на те, що компанії доведеться сплатити премію. Акції eBay відразу підскочили на 8,3%.

Гарного вам дня!

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини