Facebook Pixel

Власник Нью-Йоркської фондової біржі хоче купити eBay за понад $30 млрд

Intercontinental Exchange (ICE), яка є власницею Нью-Йоркської фондової біржі, зацікавлена у придбанні eBay, що може коштувати компанії понад $30 млрд.

За даними WSJ, ринкова капіталізація eBay становить $28 млрд, а угода із поглинення може обійтися у понад $30 млрд, враховуючи те, що ICE, найімовірніше, доведеться сплатити премію.

ICE і раніше заявляла про наміри придбати один з найбільших майданчиків онлайн-торгівлі і днями зробила це знову. Компанії, як зазначає видання, не ведуть офіційних переговорів, і eBay може відхилити пропозицію. Якщо ж угода відбудеться, ICE зосередиться на отриманні основного бізнесу електронної комерції eBay, аби мати змогу конкурувати з Amazon і Walmart.

Акції eBay виросли на 8,3%, тоді як акції ICE знизились на 6,6%.

Контекст. ICE — мережа бірж і клірингових палат для фінансових і товарних ринків в США, Канаді і Європі, найбільший у світі оператор термінового ринку, де торгуються ф'ючерсні контракти на всі види базових активів: енергоносії, валюти, дорогоцінні метали. На її торгових майданчиках зосереджено 50% світових обсягів торгів ф'ючерсними контрактами на нафту і нафтопродукти.

2018 року ICE поглинула Чиказьку фондову біржу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉